خرید عمده زبان نصرت و سفارش تلفنی

دانلود آموزش تصویری زبان انگلیسی اندروید    دانلود آموزش تصویری زبان انگلیسی آیفون IOS

كانال تلگرام آموزش زبان نصرت

دانلود آموزش زبان هندي نصرت رايگان

مجموعه آموزشي نصرت، زبان هندي را به كمك زبان فارسي آموزش مي دهد و تمامي كلمات و جملات زبان هندي آن با ترجمه فارسي بيان مي شود تا زبان آموزان به راحتي متوجه آموزش شوند. آموزش اين مجموعه به اين صورت است كه: ابتدا مكالمه اي پخش مي شود، سپس بر روي معني و تلفظ لغات و كلمات هندي تاكيد مي كند. شيوه آموزش اين مجموعه به گونه اي است كه با تكرار و تاكيد بر روي كلمات و جملات، قصد دارد كه آموزش هاي داده شده در ذهن شما براي هميشه باقي بماند. شما تنها در ۳۰ روز مي توانيد تمامي مهارت هاي مكالمه زبان هندي را به دست آوريد

آموزش زبان هندي به روش نصرت در يك مجموعه 30 جلسه اي طراحي و توليد شده است كه با استفاده از درس هاي آموزش موسسه پيمزلر تهيه شده است در اين مجموعه كه براي فارسي زبانان يك مرجع كامل آموزش زبان نصرت هندي است ابتدا مدرس با گويش هندي روان بدون داشتن لهجه و تلفظ خارج از معيار درس جديد را مي گويد سپس مترجم فارسي زبان معناي كلمات و جملات رابه زبان فارسي مي گويد بايد توجه به اين نكته ظريف را داشته باشيد كه در ترجمه اين جملات و دروس كه از زبان هندي به فارسي هستند سعي شده تا اصطلاحات و ضرب المثل هايي كه وجود دارد را كاملا معادل سازي كرد به نحوي كه جاي هيچ ابهام يا اجهافي وجود نداشته باشد.

از لينك هاي زير دانلود نماييد

دانلود رايگان درس اول آموزش زبان هندي نصرت (حجم ۲۳ مگابايت)

دانلود رايگان درس دوم آموزش زبان هندي نصرت (حجم ۲۱ مگابايت)

پسورد: www.7language.ir

خريد آموزش كامل زبان هندي نصرت

توجه : به دليل حفظ كپي رايت محصولات داخلي و رعايت قوانين اينترنتي, تنها دو درس جهت نمونه براي دانلود قرار داده شده اند. مي توانيد اين محصول را به صورت اورجينال با كليك بر روي بنر بالا , خريداري كنيد.


برچسب‌ها: ،


| ۰۴:۳۶:۰۰ | نويسنده : زبان نصرت|نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :