دوشنبه ۰۴ بهمن ۰۰

دانلود رايگان آموزش زبان تركي استانبولي نصرت

زبان نصرت،دانلود آموزش نصرت،آموزش رايگان زبان نصرت،زبان نصرت به صورت تضميني،خريد

دانلود رايگان آموزش زبان تركي استانبولي نصرت

۱۵,۰۴۰ بازديد

دانلود رايگان آموزش زبان تركي استانبولي نصرت

دانلود رايگان آموزش زبان تركي ارائه شده توسط موسسه نصرت براي لهجه استانبولي مي باشد نه تركي آذري و هم چنين در 30 جلسه مي باشد.
آموزش مكالمات روزانه صوتي كه در مجموعه نصرت آورده شده است جهت علاقمندان و مسافران محترم طراحي شده است و شامل آموزش مكالمات عمومي است به نحوي كه كارهاي روزانه خود را بتوانند انجام دهند و در خصوص آموزش هاي تخصصي كمك كننده نمي باشد.
سايت آموزش زبان نصرت سايت آموزش زبان نصرت به عنوان مرجع كامل و به روز در زمينه اطلاع رساني از آخرين مجموعه هاي نرم افزاري آموزش زبان مي باشد كه به همه علاقمندان كمك مي كنند شما با مراجعه به هر بخش آموزشي مي توانيد آخرين ورزن نرم افزارهاي ارائه شده در بازرا را تهيه كند و به صورت كاملا مطمين پكيج اورجينال را در محل ادرس خود تحويل بگيريد

در روش آموزش شنيداري چون بسيار سريع و بدون هيچ گونه واسطه اضافه آموزش داده مي شود در كوتاهترين زمان ممكن بيشترين بازدهي را خواهيد ديد اين بر خلاف چيزي مي باشد كه به صورت عمومي در ذهن فارسي زبانان مي باشد و انتظار دارند براي آموزش يك زبان جديد حتما شكل كلمات را ببينند و يا بنويسند. آموزش بر اساس شنيدار پيشرفته ترين روش اموزش دنيا مي باشد كه تا كنون ارائه شده است.
دانلود زبان نصرت تركي به دليل داشتن حق كپي رايت تحت قانون مولفين در ايران مي باشد و ارائه به هر نحوي در هر سايتي ممنوع مي باشد و تنها راه تهيه اين مجموعه خريد به صورت پستي و دريافت پكيج آموزش زبان نصرت تركي استانبولي است

از لينك هاي زير دانلود نماييد

دانلود رايگان درس اول آموزش زبان تركي استانبولي نصرت (حجم 62 مگابايت)

دانلود رايگان درس دوم آموزش زبان تركي استانبولي نصرت (حجم 62 مگابايت)

پسورد: www.7language.ir

http://www.up.funsara.com/do.php?imgf=turkish.gif

توجه : به دليل حفظ كپي رايت محصولات داخلي و رعايت قوانين اينترنتي, تنها دو درس جهت نمونه براي دانلود قرار داده شده اند. مي توانيد اين محصول را به صورت اورجينال با كليك بر روي بنر بالا , خريداري كنيد.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در رویا بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.