چهارشنبه ۰۹ اسفند ۰۲

دانلود رايگان آموزش زبان آلماني به روش نصرت

زبان نصرت،دانلود آموزش نصرت،آموزش رايگان زبان نصرت،زبان نصرت به صورت تضميني،خريد

دانلود رايگان آموزش زبان آلماني به روش نصرت

۱۵۳,۴۶۰ بازديد

دانلود رايگان آموزش زبان آلماني به روش نصرت

 مجموعه اي كه در اين سايت براي شما فراهم كرده ايم آخرين و كامل ترين نسخه آلماني نصرت است كه داراي ۹۰ درس (شامل سطوح نصرت۱، نصرت۲، نصرت۳) و آموزش مكالمات صوتي زبان آلماني نصرت است. هركدام از سطوح اين مجموعه داراي ۳۰ درس هستند كه در مجموع ۳ سطح داراي ۹۰ درس مي باشند. اين مجموعه داراي فايل MP3 است كه از بارزترين مشخصه هاي اين مجموعه كيفيت صداي عالي آن مي باشد. از آنجايي كه مجموعه آموزشي نصرت مخاطب و طرفداران زيادي دارد، اين مجموعه به ۲۵ زبان زنده دنيا توليد شده است.

مجموعه آموزشي نصرت، زبان آلماني را به كمك زبان فارسي آموزش مي دهد و تمامي كلمات و جملات زبان آلماني آن با ترجمه فارسي بيان مي شود تا زبان آموزان به راحتي متوجه آموزش شوند. آموزش اين مجموعه به اين صورت است كه: ابتدا مكالمه اي پخش مي شود، سپس بر روي معني و تلفظ لغات و كلمات آلماني تاكيد مي كند. شيوه آموزش اين مجموعه به گونه اي است كه با تكرار و تاكيد بر روي كلمات و جملات، قصد دارد كه آموزش هاي داده شده در ذهن شما براي هميشه باقي بماند. شما تنها در ۹۰ روز مي توانيد تمامي مهارت هاي مكالمه زبان آلماني را به دست آوريد.

از هر سطح مجموعه آموزش زبان آلماني نصرت، يك درس به عنوان نمونه براي شما عزيزان در سايت قرار داده شده است. قابل ذكر است كه فايلهاي اصلي اين مجموعه داراي كيفيت صداي بسيار بالاتري نسبت به فايلهاي نمونه مي باشند.

آموزش زبان آلماني نصرت يكي از پرفروش ترين مجموعه هايي است كه جهت آموزش كامل زبان آلماني براي شما عزيزان فراهم گرديده است و بر روي تمامي مهارت هاي زبان آلماني شامل گويش، تلفظ و مكالمات تاثير بسزايي دارد. همچنين اين مجموعه برگرفته از جديدترين متد آموزشي روز دنيا است. آموزش زبان نصرت آلماني به شيوه نصرت باعث تقويت حافظه و مهارت يادگيري در حين آموزش مي شود. آموزش اين مجموعه بسيار ساده و لذت بخش مي باشد. با اين مجموعه شما مي توانيد در هر مكان و موقعيتي كه هستيد مكالمه آلماني خود را تقويت كنيد زيرا اين بسته قابل اجرا بر روي كامپيوتر، موبايل و دي وي دي پلير (DVD Player) و MP3 مي باشد.

لينكهاي زير 8 درس از 90 كلاس آموزشي را جهت دانلود انتخاب كنيد

دانلود فايل درس اول با كيفيت متوسط (حجم 25 مگابايت)

دانلود فايل درس دوم با كيفيت متوسط (حجم 25 مگابايت)

دانلود فايل درس سوم با كيفيت متوسط (حجم 25 مگابايت)

دانلود فايل درس چهارم با كيفيت متوسط (حجم 25 مگابايت)

دانلود فايل درس پنجم با كيفيت متوسط (حجم 25 مگابايت)

پسورد: www.7language.ir

دانلود رايگان آموزش زبان آلماني به روش نصرت

توجه : به دليل حفظ كپي رايت محصولات داخلي و رعايت قوانين اينترنتي, تنها سه درس اول هر سطح جهت نمونه براي دانلود قرار داده شده اند. مي توانيد اين محصول را به صورت اوريجينال از همين صفحه, خريداري كنيد.

7 ترفند ساخت فلش کارت های عالی زبان آلمانی

ساختن یک فلش کارت خوب یک کار هنری است که فکر نمی کنم زبان آموزان واقعا آن را درک کنند. درست کردن سریع و عجله ای این کارت ها اصلا توصیه نمی شود. ساختن باحوصله و دقیق فلش کارت ها جزئی از مراحل یادگیری لغات به حساب می آید و ترفند های خاص خودش را دارد. فلش کارت زبان آلمانی

1-از فلش کارت های چند رنگ استفاده کنید

اگر نمی دانید باید بگویم که اسامی آلمانی سه جنسیت و چند شکل جمع دارند. این بدان معناست که باید مذکر، مؤنث ، خنثی یا جمع بودن هر اسم یا فعل در آلمانی را حفظ کنید. بهترین آموزشگاه های کلاس زبان آلمانی

برای هر جنسیت یک رنگ و برای کلمات غیر اسمی (افعال، صفت ها، حروف اضافه، حروف ربط و غیره) یک رنگ دیگر انتخاب کنید. لازم نیست که از صورتی برای اسامی مونث، از آبی برای مذکر و از سبز برای خنثی استفاده کنید. باید همه چیز نظم داشته باشد. مهم نیست از چه رنگی برای چه جنسیت استفاده می کنید، فقط همیشه از همان رنگ استفاده کنید.کدام آموزشگاه زبان آلمانی بهتر است؟

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در رویا بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.